Aj učitelia zasadli do školských lavíc

Vzdelávanie nie je len pre mladých študentov, krok s dobou plnou nových možností, digitalizácie chcú si udržať aj učitelia Strednej priemyselnej školy v Dubnici nad Váhom.

V rámci projektu BIN SGS02_2021_007 Aktivity 3 – Moderná učebňa – zasadli do školských lavíc učitelia nielen odborných predmetov z odboru strojárstvo, mechatronika, elektrotechnika, ale aj učitelia z odboru TIS. Prioritou je naučiť sa základy tvorby modelov v rôznych grafických programoch a spoznať možnosti 3D tlače. Aj keď je to niekedy náročné, snaha prináša výsledky, zatiaľ v podobe vytvorenia modelov jednoduchých telies. Stretnutia sa uskutočňujú v popoludňajších hodinách od 14:30 – 16:30 a budú pokračovať celý mesiac máj a jún 2023.

Pridané 28.4.2023